Certyfikowane Biura Rachunkowe Katowice

O FIRMIE

Biuro rachunkowe FKK powstało z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi małych i średnich podmiotów o różnorodnej formie działalności. Zapewniamy obsługę z zakresu księgowości, płac, ubezpieczeń społecznych oraz kadr. Wieloletnie doświadczenie oraz częste szkolenia z zakresu prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz bieżące aktualizowanie wiedzy z zakresu zmieniającego się prawa jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy prowadzenie księgowości Państwa firmy w sposób rzetelny i zgodny z obowiązującymi przepisami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prowadzenie Państwa księgowości. W ramach obsługi naszych klientów dodatkowo oferujemy pomoc w wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych i aktualizacyjnych, reprezentowanie w kontaktach z Urzędem Skarbowym oraz porządkowanie dokumentów księgowych.

Świadczymy usługi na terenie całego województwa śląskiego. Bezpłatnie odbieramy dokumenty w siedzibie klienta na terenie miast: Mikołów, Ruda Śląska, Katowice, Chorzów, Zabrze, Łaziska, Borowa Wieś, Paniówki, Paniowy.

Właściciel biura posiada licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotów usługowo prowadzących księgi rachunkowe.

Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe na terenie całego województwa śląskiego. W miejscowościach takich jak: Katowice, Ruda Śląska, Zabrze, Chorzów, Mikołów, Łaziska,Paniówki, Paniowy, Borowa Wieś ODBIÓR DOKUMENTÓW GRATIS.