Certyfikowane Biura Rachunkowe Katowice

O FIRMIE

Biuro rachunkowe FKK powstało z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi małych i średnich podmiotów o różnorodnej formie działalności. Zapewniamy obsługę z zakresu księgowości, płac, ubezpieczeń społecznych oraz kadr. Wieloletnie doświadczenie oraz częste szkolenia z zakresu prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz bieżące aktualizowanie wiedzy z zakresu zmieniającego się prawa jest gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy prowadzenie księgowości Państwa firmy w sposób rzetelny i zgodny z obowiązującymi przepisami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za prowadzenie Państwa księgowości. W ramach obsługi naszych klientów dodatkowo oferujemy pomoc w wypełnianiu formularzy zgłoszeniowych i aktualizacyjnych, reprezentowanie w kontaktach z Urzędem Skarbowym oraz porządkowanie dokumentów księgowych.

Właściciel biura posiada licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotów usługowo prowadzących księgi rachunkowe.